Osiedle Parkowe nad Łyną

inwestycja-1

Na wyjątkowy charakter inwestycji wpływa jej położenie w ścisłym centrum Olsztyna oraz sąsiedztwo rozległych terenów zielonych i rzeki Łyny składających się na Park Centralny.  Z okien i tarasów rozpościera się inspirujący widok na panoramę miasta i olsztyńską Starówkę.

Z jednej strony daje to możliwość aktywnego korzystania ze wszelkich atrakcji, rozrywek i udogodnień, jakie oferuje miasto, a z drugiej stwarza idealne warunki do wypoczynku
i rekreacji na świeżym powietrzu.

Osiedle Parkowe nad Łyną charakteryzuje nowoczesna forma architektoniczna, funkcjonalność
oraz wysoki standard wykończenia
i zastosowanie najlepszej jakości materiałów budowlanych.

Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne i poddasze  użytkowe. Na parterze znajdują się lokale usługowe usytuowane od strony ul.  Kościuszki. Pod budynkiem zlokalizowany jest garaż. Funkcjonalną  komunikację zapewniają cichobieżne windy łączące najniższy poziom garaży z  IV piętrem.

W budynku znajdują się niezwykle przestronne mieszkania
i apartamenty o powierzchni od 35 mkw. do 132 mkw. Wszystkie one zostały zaprojektowane tak, by stworzyć ich mieszkańcom komfortowe warunki do prowadzenia codziennego życia – wypoczynku, pracy, zabawy.

Mieszkania posiadają przestronne balkony, a niektóre również tarasy. Wygodne parkowanie pojazdów zapewni trzypoziomowa podziemna hala garażowa.

inwestycja-2

Ich funkcjonalny rozkład i metraż pomieszczeń pozwolą na dowolną aranżację przestrzeni odpowiadającą potrzebom i stylowi życia właścicieli.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania. Szybki kontakt